راه حل های سیستم ترانکینگ زمینی رکن طیف وسیعی از محصولات را برای توزیع کابل برق و خدمات داده ترکیب می کند. مجموعه‌ای از محفظه‌ها که کابل‌ها را در یک محیط خاص محافظت، جداسازی و مسیریابی می‌کند.
الف. حفاظت کابل ها و سیم هایی که در داخل محفظه کار می کنند باید از حیوانات موذی، زمین خوردن و شکستگی تصادفی محافظت شوند.
با استفاده از راهکارهای مناسب مدیریت کابل می توان به این امر دست یافت.
ب. تفکیک محفظه کابل تفکیک مورد نیاز مابین برق، داده، تلفن و هر سیستم ELV دیگر را فراهم می کند. تفکیک معمولاً با استفاده از پارتیشن های فلزی برای جلوگیری از تداخل به دست می آید.
ج. مهار سیم های به هم ریخته ای که به صورت شل در یک محیط اجرا می شوند به هم ریختگی باعث سردرگمی و القا حس بد به کاربران می‌شود. با تکیه به مدیریت کابل مناسب می توان این مشکل را حل کرد طرح هایی که حاوی سیم هستند و نظم را در چنین محیط هایی باز می گرداند. 
د.مسیریابی مدیریت کابل، سیم‌ها را با راه‌حل‌های نوآورانه مانند استفاده از کف‌ کاذب به مناطق غیرقابل دسترس هدایت می‌کند. اپن افیس ها با استفاده از سیستم های توزیع از کف تامین می شوند.
در رکن راهکار ترانکینگ زمینی به سه دسته ترانکینگ زمینی مدفون و هم سطح با کف و متناسب با کف کاذب تقسیم می شود.
هدف کلی از ترانکینگ زمینی استفاده از کابل‌های برق و شبکه و … عبوری از مسیر ترانکینگ‌هاست که این هدف از طریق استفاده از جعبه‌های کف خواب متنوع رکن امکان پذیر است تنها تفاوت در این سه مدل نوع جعبه کف خواب و طریقه ارتباط آن با بدنه ترانکینگ زمینی می‌باشد.
در ترانکینگ زمینی جعبه کف خواب به صورت نرمال ارتفاع ثابت،میدانی ارتفاع متغیر،میدانی ارتفاع ثابت،گلند خور و بسته به نوع درخواست و نیاز پروژه به صورت خاص لحاظ می‌شوند که به همین منظور ورودی جعبه‌ کف خواب بر حسب ابعاد ترانکینگ زمینی تولید می‌گردند،حال آن‌که زمانی که از خروجی های جعبه کف خواب اتصالی با بدنه ترانکینگ زمینی لحاظ نشود بایستی آن قسمت را با قطعات مسدود کننده بست تا در پایان کار از ورود ملات و … به داخل جعبه کفی یا جعبه پول باکس و آسیب رسیدن به کابل‌ها جلوگیری به عمل آورد ترانکینگ زمینی رکن از عرض 10 سانتی‌متر تا 60 سانتی‌متر و ارتفاع 3 سانتی‌‌متر تا 6 سانتی‌متر بر حسب کابل ریزی و نوع جعبه کفی مورد استفاده قابل تولید می‌باشد.ترانکینگ زمینی رکن را میتوان به صورت تکی یا چند تایی بر حسب نیاز پروژه و حجم کابل ریزی مورد بهره برداری قرار داد.بالا بودن تنوع محصولات ترانکینگ زمینی و کامل بودن قطعات جانبی دست طراح را برای به ثمر رساندن ایده‌ها و ایده آل‌های پروژه باز می‌گذارد.
در نوع هم سطح با کف جعبه کف خواب و ترانکینگ زمینی تنیده در هم هستند که در نهایت به بیان ساده در محفظه خالی بر روی رویه ترانکینگ که همان کلاف بالای جعبه می‌باشد درب متناسب با ابعاد محفظه جهت بهره برداری از کابل‌های برق و شبکه انشعاب گرفته شده از کابل‌های عبوری از بدنه ترانکینگ قرار می‌گیرد این نوع برای دسترسی آسان به کابل ها جهت تغییرات و تعمیرات ایده آل ترین نوع ترانکینگ زمینی می‌باشد.
در سیستم برق رسانی به سطح کف کاذب راهکارهای گوناگونی وجود دارد از قبیل سیستم سنتی،ترانکینگ،باسداکت،سینی کابل،سینی مش و … در سیستم ترانکینگ زمینی کف کاذب پس از کابل ریزی کابل های مورد نیاز جعبه کفی از طریق گلند بر روی رویه به جعبه های تمام بسته ای که بر روی دیواره‌های آن گلند های متناسب با نیاز و بر حسب سفارش قرار دارد انتقال پیدا می کند و در پایان درب کف خواب مختص به جعبه بر روی آن قرار میگیرد در این مورد ترانکینگ زمینی به دلیل آن‌که فشار وارد شده بر آن به دلیل قرار گرفتن در زیر کف کاذب و عدم وارد شدن فشار مستقیم عملا صفر است از لحاظ ارتفاع به نسبت دو سیستم دیگر می‌توان ارتفاع بیشتری را برای آن در نظر گرفت علت آنکه سیستم کف کاذب به خاطر آزادی بیشترارتفاع به نسبت کف سازی این مزیت را دارد و به همین دلیل در نهایت گستره انتخاب بیشتری نسبت به انتخاب درب کف خواب داریم.به طور کلی هر چه کف سازی ارتفاع کمتری داشته باشد در انتخاب درب کف خواب و جعبه کف خواب محدودیت بیشتری وجود دارد شایان ذکر است این مجموعه بر اساس تجربه و نیاز پروژه‌هایی که افتخار همکاری با آن‌ها را داشته سیستم کف خواب متناسب با کف سازی با ارتفاع شش سانتی متری را در تولیدات خود گنجانده است.