یکی از راهکارهای مدیریت کابل به خصوص در حجم زیاد کابل برق که به تبع آن گرمای بیشتری تولید می کند و نیاز به تهویه مناسب برای کاهش گرما احساس می‌شود تا از خطرات احتمالی جلوگیری به عمل آید نردبان کابل هست. رکن محصولی با ویژگی‌های مناسب برای هر شرایط و با توجه به نوع کابل ریزی،حجم کابل‌ریزی و… بهترین‌ها را بر اساس نیاز پروژه تولید می کند که در طولانی مدت باعث کاهش هزینه‌ها شود. به همین دلیل است که قبل از تصمیم گیری در مورد خرید نردبان کابل بایستی تجزیه و تحلیل کامل محیط از نظر خوردگی، آلودگی،رطوبت و وجود نمک در محیط صورت گیرد و این که آیا برای کاربردهای سرپوشیده و خشک به نردبان کابل نیاز دارید یا سخت ترین محیط های دریایی، ما راه حل را برای شما پیدا خواهیم کرد.در یک صنعت با فناوری پیشرفته، زیرساخت باید مدولار و انعطاف پذیر باشد، به حداقل رساندن خطر از کار افتادگی پرهزینه هنگام جابجایی به یک طرح یا مدل از مواردی است که باید به آن توجه داشت. به همین دلیل است که سیستم نردبان کابل باید رکن باشد در مونتاژ آنقدر راحت و سریع است که در عرض چند روز به طور کامل پیکربندی می‌شود.
یک محیط صنعتی پیشرفته می تواند واقعاً به قدرت و زیرساخت شبکه فشار وارد کند. برای نردبان کابل رکن، هیچ برنامه بیش از حد پیچیده وجود ندارد. پیشنهاد نردبان کابل ما شامل طیف گسترده ای است.از نظر ابعاد نردبان کابل و لوازم جانبی مانند خم‌ها،بالابر‌ها،بازوهای ارتباطی،براکت‌ها، اتصالات،کوپلینگ ها،چند راهی‌ها و موارد دیگر برای به ثمر رسیدن پروژه و حل قسمت‌های چالش برانگیز مسیر در کنار شما هستیم.
نردبان کابل رکن
توسعه یافته برای مقابله با انواع محیط های خشن، مانند نفت و گاز و صنایع شیمیایی.

بررسی محیط از نظر خوردگی، آلودگی، رطوبت، نمک، بهداشتی و…به شما کمک می کند تا بهترین انتخاب را داشته باشید. طیف محصولات رکن ما از نردبان کابل و لوازم جانبی تمام شرایط را پوشش می دهد و امکان یک کار قابل اعتماد و مقرون به صرفه را فراهم می کند به عنوان مثال محیط های داخلی: مدارس، مغازه ها، هتل ها، ادارات، ورزش سالن ها و…- خوردگی محیطی بسیار کم – مناطق گرم شده – جو خشک – مقادیر ناچیز آلاینده ،محیط نیمه باز: صنایع، سالن های ورزشی، انبارها، مغازه ها، مناطق بیرونی روستایی و…- خوردگی محیطی کم – مناطق غیر گرم با سطوح نوسان دما و رطوبت – موارد کمی از تراکم و سطوح پایین آلودگی،محیط های داخلی و خارجی: شهری،مناطق صنعتی،کارخانجات لبنی،خشکشویی و…- خوردگی محیطی متوسط – مناطقی با سطوح متوسط ​​رطوبت و مقداری آلودگی هوا ناشی از فرآیندهای تولید – جو یا سطوح حاوی مقداری نمک متوسط ​​هوا آلودگی را دارا می‌باشند.

به طور کلی طول عمر یک سیستم پشتیبانی و مدیریت کابل به محیطی که در آن قرار می گیرد بستگی دارد.بنابراین، تعیین خواص خورنده یک محیط برای اطمینان از اینکه انتخاب جنس و پوشش آن درست است، مهم است.

توسعه پایدار از طراحی تا ساخت،رکن مواد و فرآیندهایی را انتخاب می کند که به مردم و محیط زیست احترام بگذارد.
• طراحی محصول کارآمد و آگاه از محیط زیست • عملکردهای محصول که به جلوگیری از اتلاف انرژی کمک می کند • مدیریت سایت های تولیدی و لجستیکی
کاهش فیکسینگ‌ها از آنجایی که کوپلرها قبلاً بخشی از اتصالات را تشکیل داده اند، آنها به سادگی در جای خود قرار می گیرند و فقط باید در طول مستقیم محکم شوند به همین دلیل تعداد مورد نیاز اتصال دهنده ها را به نصف کاهش می‌دهد.

* صرفه جویی در زمان، صرفه جویی در هزینه این چه معنایی برای شما دارد؟ قطعات کمتری که باید سفارش داده شوند، زمان کمتری برای تراز کردن جفت ها و زمان کمتری برای ایمن کردن بست ها. موفقیت بلندمدت نردبان کابل رکن بر اساس نوآوری در طراحی و ویژگی‌های صرفه‌جویی در زمان است که ما را یک پله دیگر از بقیه جلوتر می‌گذارد! گنجاندن کوپلرهای یکپارچه در تمام اتصالات نردبانی که همراه با اتصال دهنده های سریع ما مورد استفاده قرار می گیرند، تعداد اتصالات مورد نیاز را بیش از نصف کاهش می‌دهد و زمان و هزینه نصب را به طور چشمگیری کاهش
می‌دهد. این تکنیک کوپلینگ که به صورت استاندارد در تمام انواع نردبان کابل رکن عرضه می‌شود، برای هر نوع نصب، از کارکرد متوسط ​​تا کارکرد فوق‌العاده سنگین، قابل بهره برداری است. اجزای کمتر … صرفه جویی در زمان بیشتر! توسعه مستمر محصول و نوآوری طراحی سیستم نردبان کابل رادین به این معنی است که نردبان کابل رادین در هنگام اتصال اتصالات بیش از 50٪ سریعتر نصب می شود. • کوپلرهای یکپارچه روی تمام اتصالات • تعداد بست های مورد نیاز به نصف کاهش می‌یابد• اتصال دهنده های سریع دو قسمتی از نیازهای متوسط ​​در ساختمان های تجاری کوچک گرفته تا نصب های سنگین در پالایشگاه ها و کاربردهای صنایع سنگین،می‌توان از سیستم نردبان کابل رکن بهره‌مند شد.

سیستم نردبان کابل رکن زمانی که برنامه شما در معرض محیط های خورنده مانند خشکی، نفت و گاز، مواد شیمیایی، دریایی، نیروگاه ها یا آب،پسماند قرار می گیرد، سیستم جامعی را برای نیازهای مهار کابل شما ارائه می دهد. ما راه حلی قابل اعتماد و مقرون به صرفه برای مدیریت کابل ارائه می دهیم و مسیریابی کارآمد و سازمان یافته کابل ها را در عین حفظ ایمنی و مطابقت با استانداردهای صنعت تضمین می کنیم. مزایای نردبان کابل • مقاوم در برابر خوردگی • سبک و بادوام • مقاوم در برابر ضربه و الاستیک بالا • بازدارنده آتش • محافظت عالی در برابر اشعه ماوراء بنفش